Kontakt

Kontakta Ricoh IT Partner Väst

Du är välkommen att kontakta oss. Vill du har mer information om våra produkter, tjänster och service så svarar vi gärna. Självklart är du även välkommen att besöka något av våra kontor i Uddevalla eller Skövde.

VD

Jan Utberg
Tel.: 0522-64 55 51
Mail:
jan.utberg@ricohitp.se

Ekonomi

Annika Kristoffersen
Tel.: 0522-64 55 54
Mail: annika.kristoffersen@ricohitp.se

Kundservice

Tel.: 0522-64 55 55
Mail: kundservice@ricohitp.se

Försäljning

Tomas Gutke
Tel.: 0522- 64 55 52
Mail: tomas.gutke@ricohitp.se

Niclas Börjesson
Tel.: 0500-49 59 91
Mail: niclas.borjesson@ricohitp.se

Service/Support

August Almén
Tel.: 0522-64 53 32
Mail: august.almen@ricohitp.se

Robert Andersson
Tel.: 0500-49 59 94
Mail: robert.andersson@ricohitp.se

Gösta Brorsson
Tel.: 0522-64 53 33
Mail: gosta.brorsson@ricohitp.se

Tobias Karlsson
Tel.: 0500-49 59 98
Mail: tobias.karlsson@ricohitp.se

Tobias Lagergren
Tel.: 0522-64 53 36
Mail: tobias.lagergren@ricohitp.se

Daniel McDermott
Tel.: 0522-64 55 53
Mail: daniel.mcdermott@ricohitp.se

Fredrik Sloberg
Tel.: 0522-64 53 35
Mail: fredrik.sloberg@ricohitp.se

Anders Urby
Tel.: 0522-64 53 31
Mail: anders.urby@ricohitp.se

IT

Mattias Bäckrud
Tel.: 0522-64 53 38
Mail: mattias.backrud@ricohitp.se

Andreas Svärd
Tel.; 0522-64 53 34
Mail: andreas.svard@ricohitp.se

Tobias Karlsson
Tel.; 0500-49 59 98
Mail: tobias.karlsson@ricohitp.se

Tobias Lagergren
Tel.; 0522-64 53 36
Mail: tobias.lagergren@ricohitp.se

Hitta till våra kontor

Vi följer Folkhälsomyndighetens rekommendationer och håller kontoret stängt tills vidare.
Våra telefontider är 08.00 – 17.00 vardagar. 

Ricoh IT Partner Uddevalla

Ricoh IT Partner Väst
Kurödsvägen 10
451 55  Uddevalla

Växel: 0522-64 55 50
E-post: info@ricohitp.se

Ricoh IT Partner Skövde

Ricoh IT Partner Väst
Rattvägen 6
541 34  Skövde

Växel: 0500-49 59 90
E-post: info@ricohitp.se

Rulla till toppen