Kontakt

Kontakta Ricoh IT Partner Väst

Du är välkommen att kontakta oss. Vill du har mer information om våra produkter, tjänster och service så svarar vi gärna. Självklart är du även välkommen att besöka något av våra kontor i Uddevalla eller Skövde.

VD

Jan Utberg
Tel.: 0522-64 55 51
Mail:
jan.utberg@ricohitp.se

Ekonomi

Annika Kristoffersen
Tel.: 0522-64 55 54
Mail: annika.kristoffersen@ricohitp.se

Kundservice

Tel.: 0522-64 55 50
Mail: kundservice@ricohitp.se

Pernilla Höglund
Tel.: 0522-64 55 56
Mail: pernilla.hoglund@ricohitp.se

Försäljning

Tomas Gutke
Tel.: 0522- 64 55 52
Mail: tomas.gutke@ricohitp.se

Joakim Österplan
Tel.: 0500-49 59 91
Mail: joakim.osterplan@ricohitp.se

Service/Support

August Almén
Tel.: 0522-64 53 32
Mail: august.almen@ricohitp.se

Gösta Brorsson
Tel.: 0522-64 53 33
Mail: gosta.brorsson@ricohitp.se

Tobias Lagergren
Tel.: 0522-64 53 36
Mail: tobias.lagergren@ricohitp.se

Fredrik Sloberg
Tel.: 0522-64 53 35
Mail: fredrik.sloberg@ricohitp.se

Hans Hjelmqvist
Tel.: 0522-64 53 31
Mail:
Hans.Hjelmqvist@ricohitp.se

IT

Mattias Bäckrud
Tel.: 0522-64 53 38
Mail: mattias.backrud@ricohitp.se

Johan Norenberg
Tel.; 0522-64 53 34
Mail: Johan. norenberg@ricohitp.se

Tobias Lagergren
Tel.; 0522-64 53 36
Mail: tobias.lagergren@ricohitp.se

Hitta till våra kontor

Du är välkommen att besöka oss på våra kontor.
Våra öppettider är 08.00 – 17.00 vardagar. 

Ricoh IT Partner Uddevalla

Ricoh IT Partner Väst
Kurödsvägen 10
451 55  Uddevalla

Växel: 0522-64 55 50
E-post: info@ricohitp.se

Ricoh IT Partner Skövde

Ricoh IT Partner Väst
C/o Bahnhof Stationsvägen 7-9
541 30  Skövde

Växel: 0500-49 59 90
E-post: info@ricohitp.se

Rulla till toppen